Infolinka: 0903 444 739


Jazyk: SK / HU / DE / ENG

O projekte

- projektový plán, priestory, okolie

O projekte

Investorom projektu polyfunkčný bytový komplex "SOHO TOWER“ je komárňanská developérska spoločnosť IMMO-MEM s.r.o. s dlhoročnou skúsenosťou v obchodovaní s nehnuteľnosťami.

Samotný projekt ponúka vo svojich priestoroch širokú možnosť investovania do nehnuteľností. Priamo na prízemí bude v ľavej časti umiestnená kaviareň a v pravej časti sa budú nachádzať dva obchodné priestory. Na navýšenom prízemí bude umiestnených 7 komerčných priestorov pre rôznorodé uplatnenie, tak v administratíve (kancelárie, advokácia, notár, účtovníctvo atď.), ako aj v službách (kaderníctvo, kozmetika, masážny salón atď).

Od druhého až po ôsme nadzemné podlažie sa nachádza 42 bytových jednotiek v zložení 14 jednoizbových bytov s rozlohou cca 39 m², 21 dvojizbových bytov s rozlohou od 58 až po 73 m² a 7 trojizbových bytov s rozlohou 91 m². Na 9. nadzemnom podlaží budú vybudované 2 veľkometrážne PENTHOUSE-ové byty o rozlohe 138 m² s veľkými presklenými stenami a s prislúchajúcou terasou o rozlohe 80m² s prekrásnym výhľadom. Všetky spomenuté priestory sú na predaj!Developeri

Projektový plán

Projektová dokumentácia rieši zmenu stavby obytného domu. V rámci nej bude vykonaná jeho modernizácia a nadstavba dvoch nových nadštandardných bytov. Celý exteriér bytového domu je zateplený kvalitným termoizolačným materiálom a sú osadené nové plastové okná najvyššej kvality. Tieto stavebné úpravy zabezpečujú hlavný prínos pre zníženie režijných nákladov. K základnej vybavenosti komplexu "SOHO TOWER" patrí nový, najmodernejší a ekologicky šetrný výťah značky "OTIS" s rekuperáciou (spätné využitie elektrickej energie) a veľmi tichým chodom. Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom úsporných konvektorov Adax Neo. Samozrejmosťou sú bezpečnostné, protipožiarne a protihlukové vchodové dvere do každého bytu a spoľahlivý kamerový systém. Objekt je čiastočne podpivničený, z týchto priestorov budú vytvorené skladové priestory.

Medzi kritériá projektu patrí aj úprava okolia komplexu, ako zveľadenie parku, výsadba, starostlivosť o zeleň, nové lavičky a úprava chodníkov.


Veríme, že naše byty Vás zaujali a ponúkli Vám možnosť perspektívnej investície a jedinečného bývania v exkluzívnej lokalite uprostred historického centra mesta.